Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Kadra Pedagogiczna

11567


Kadra pedagogiczna:

mgr Anna Lewandowska             - dyrektor, język niemiecki
mgr Sylwia Kuligowska                - wicedyrektor, matematyka


mgr Anna Bogacka                          - geografia
mgr Urszula Budek                         - matematyka
mgr Edyta Cegłowska                     - psycholog
mgr Piotr Cesarczyk                        - wychowanie fizyczne
mgr Katarzyna Derlacz                   - język rosyjski
mgr Witold Domaszewicz               - wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Fabisiak- Rudnicka   - język angielski
mgr Agnieszka Godlewska             - chemia, fizyka
mgr Anna Gogolewska                   - historia, wiedza o społeczeństwie, podstawy przedsiębiorczości
mgr Anna Grabowska                     - język polski, muzyka, nauczyciel bibliotekarz
mgr Małgorzata Grabowska           - język niemiecki
mgr Magdalena Grzybowska         - język polski
mgr Katarzyna Jastrzębowska       - matematyka
mgr Justyna Kalwik                          - język angielski
dr Izabela Kamińska                        - historia sztuki
mgr Ewa Konarzewska                    - religia, etyka
mgr Barbara Koremba                    - edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Marta Korzeniecka                  - historia, nauczyciel bibliotekarz
mgr Daniel Kreps                             - wychowanie fizyczne
mgr Grażyna Kryda                         - surdopedagog
mgr Ewa Kwiatkowska                    - pedagog
mgr Mariusz Maj                              - informatyka
mgr Agnieszka Majczyk                   - biologia
mgr Krystyna Matuszewska           - religia
mgr Aneta Miętek                            - historia, historia i społeczeństwo
dr inż. Maria Mikulska                      - chemia
mgr Beata Mirosz                            - język polski
mgr Anna Musińska                        - biologia, informatyka
mgr Katarzyna Osiecka                   - język angielski
mgr Małgorzata Owczarczyk          - matematyka
mgr Dorota Parchem                      - biologia
mgr Anna Pawlak                            - informatyka
dr Janina Pietraszkiewicz                - literaturoznawca, nauczyciel bibliotekarz
mgr Dorota Rusiniak                       - język niemiecki
mgr Kamil Rydzewski                      - oligofrenopedagog
mgr Beata Sarzyńska-Oficjalska    - pedagog
mgr Anna Skoroszewska                - matematyka
mgr Joanna Sochacka                     - język angielski
mgr Krystyna Solińska                    - język angielski
mgr Aneta Staniszewska                - język angielski, historia
mgr Małgorzat Suder                      - język francuski
mgr Dorota Sumiła                          - wychowanie fizyczne
mgr Monika Szlubowska                 - wiedza o społeczeństwie
mgr Małgorzata Szymczak              - wiedza o społeczeństwie
mgr Anna Tomaniak                        - geografia
mgr inż. Katarzyna Tomaszewska     - chemia, przyroda
mgr Katarzyna Walaszczyk             - język polski
mgr Monika Wasilewska                 - język angielski
mgr Grażyna Wesołowska              - język polski
mgr Elżbieta Wieczorek                   - język polski
mgr Agnieszka Witlib-Skrzypek     - geografia, język polski
mgr Piotr Wójtowicz                        - język angielski
mgr Barbara Zawadzka                   - matematyka



  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Legionowo
  • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie
  • Mazowiecki Kurator Oświaty