Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Grafik godzin dostępności nauczycieli

105
Godziny dostępności nauczycieli:
  1. Bogacka Anna geografia Czwartek, 12.30 – 13.00, II zaplecze pokoju nauczycielskiego, Piątek 11.00 – 11.30, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  2. Cegłowska Edyta psycholog Poniedziałek, 8.00 – 9.00, pokój psychologa
  3. Cesarczyk Piotr wychowanie fizyczne Środa, 16.30 – 17.30, pokój nauczycieli wf
  4. Czapska Urszula j. niemiecki Środa 11.15 – 11.45, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego, Czwartek, 13.15 – 13.45, II zaplecze pokoju nauczycielskiego
  5. Czestkowska Marta j. Angielski, j. niemiecki Środa, 11.30 – 12.30, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  6. Czubak Marta biologia Wtorek, 11.30 – 12.30, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  7. Daniszewski Maciej j. Angielski Poniedziałek, 13.35 – 14.35, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  8. Derlacz Katarzyna j. Rosyjski Piątek, 9.00 – 10.00, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  9. Fabisiak- Rudnicka Elżbieta j. angielski Środa, 12.30 – 13.30, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  10. Godlewska Agnieszka Edb, fizyka, fizyka w medycynie Poniedziałek, 12.20 – 12.50, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego, Czwartek, 14.30 – 15.00, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  11. Grabowska Anna muzyka Wtorek, 7.55 – 8.55, pokój doradcy zawodowego - zaplecze sali 113
  12. Grabowska Małgorzata j. niemiecki Czwartek, 11.45 – 12.45, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  13. Grzybowska Magdalena j. polski, Wtorek, 11.45 – 12.45, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  14. Iwaniuk Robert religia Poniedziałek (co 2 tyg. od 12.09.2022 r.), 9.45 – 10.45, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  15. Iwanowska Joanna matematyka Poniedziałek, 14.40 – 15.40, sala 202
  16. Jarmusik Iwona matematyka Piątek, 15.35 - 16.05, sala 211
  17. Jaworska Anna matematyka Czwartek, 7.55 – 8.55, sala 206
  18. Kolański Paweł pedagog specjalny Piątek, 13.05 – 13.35, pokój pedagoga specjalnego
  19. Konarzewska Ewa religia, etyka Poniedziałek, 16.30 – 17.30, sala 107
  20. Korzeniecka Marta bibliotekarz Poniedziałek, 8.50 – 9.50, biblioteka Kowalczyk Małgorzata historia, wos, HiT Wtorek, 10.45-11.45, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  21. Kowalczyk Małgorzata historia, wos, HiT Wtorek, 10.45-11.45, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  22. Kownacka Kazimiera geografia Piątek, 15.35 – 16.35, sala 218
  23. Kownacka Kazimiera geografia Piątek, 15.35 – 16.35, sala 218
  24. Kreps Daniel wychowanie fizyczne Wtorek, 14.30 – 15.30, pokój nauczycieli wf
  25. Kruszewska Anna wychowanie fizyczne Piątek, 9.40 – 10.40, pokój nauczycieli wf
  26. Kryda Grażyna surdopedagog Piątek, 15.00 – 15.30, sala 108
  27. Kuligowska Sylwia matematyka, wicedyrektor Czwartek, 9.30 – 10.30, gabinet wicedyrektorów
  28. Kwiatkowska Ewa pedagog Czwartek, 12.00 – 13.00, pokój pedagogów
  29. Lewandowska Anna j. Niemiecki, dyrektor Wtorek, 12.30 – 13.30, gabinet dyrektora
  30. Łabonarska Katarzyna j. polski Piątek (co 2 tyg. od 09.09.2022 r.), 14.35 – 15.35, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  31. Łępicka Katarzyna wychowanie fizyczne Czwartek, 11.30 – 12.30, pokój nauczycieli wf
  32. Majczyk Agnieszka biologia, Wtorek, 9.50 – 10.20, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego, Środa, 13.15 – 13.45, pokój doradcy zawodowego - zaplecze sali 113
  33. Miętek Aneta historia Wtorek, 7.45 – 8.45, sala 203
  34. Mirosz Beata j. Polski, wicedyrektor Poniedziałek, 9.45 – 10.45, gabinet wicedyrektorów
  35. Morawski Mikołaj historia, wos, HiT Wtorek, 10.30 – 11.30, pokój doradcy zawodowego - zaplecze sali 113
  36. Musińska Anna informatyka, grafika komputerowa Środa, 14.40 – 15.40, sala 207
  37. Pietraszewski Marcin informatyka Wtorek, 11.45 – 12.45, pokój nauczycielski
  38. Pilikowski Tomasz podstawy przedsiębiorczości Wtorek, 10.45 – 11.45, II zaplecze pokoju nauczycielskiego
  39. Sarzyńska – Oficjalska Beata pedagog Wtorek, 13.00 – 14.00, pokój pedagogów
  40. Sawicka Sylwia j. angielski Czwartek, 10.30 – 11.30, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  41. Sochacka Joanna j. angielski Wtorek, 13.35 – 14.05, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego, Piątek, 11.45 – 12.15, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  42. Solińska Krystyna j. angielski Poniedziałek, 14.40 – 15.40, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  43. Staniszewska Aneta j. angielski, historia Środa, 11.45. - 12.45, II zaplecze pokoju nauczycielskiego
  44. Strągowska Aleksandra j. polski Wtorek, 8:50-9:50, II zaplecze pokoju nauczycielskiego
  45. Suder Małgorzata j. francuski Wtorek, 8.45 – 9.15, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego, Czwartek, 16.25 – 16.55, sala 206
  46. Szymczak Małgorzata wos, HiT Środa, 12.15 – 12.45, pokój doradcy zawodowego - zaplecze sali 113 Piątek, 9.50 – 10.20, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  47. Tomaszewska Katarzyna chemia Środa, 15.35 – 16.35, sala 201
  48. Tomzik Ewa j. angielski Środa, 12.30 – 13.30, pokój nauczycielski
  49. Turek Patryk wychowanie fizyczne Środa, 8.45 – 9.45, pokój nauczycieli wf
  50. Walaszczyk Katarzyna j. polski Poniedziałek, 11.00 – 11.30, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego Wtorek, 11.30 – 12.00, II zaplecze pokoju nauczycielskiego
  51. Wasilewska Monika j. angielski Wtorek, 13.15 – 13.45, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego Piątek, 12.50 – 13.20, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  52. Wesołowska Grażyna j. polski Środa, 13.45 – 14.15, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego, Piątek, 13.15 – 13.45, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  53. Wieczorek Elżbieta j. polski Poniedziałek, 12.50 – 13.20, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego Czwartek, 13.15 – 13.45, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  54. Wójtowicz Piotr j. angielski Piątek, 13.45 – 14.45, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  55. Zaręba Marta matematyka Środa, 9.35 – 10.35, sala 116 - zaplecze pokoju nauczycielskiego
  56. Zatylna Joanna chemia, fizyka Piątek, 11.45 – 12.45, II zaplecze pokoju nauczycielskiego
  57. Zawadzka Barbara matematyka Środa, 13.35 – 14.35, II zaplecze pokoju nauczycielskiego
  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Legionowo
  • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie
  • Mazowiecki Kurator Oświaty