Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Paulina Majsterek

969
W końcu życie nie musi być nudne!

Zajmuję się wszystkim co ma związek z wyobraźnią i sztuką, od rysunków po rzeźby i słodkie dzieła kulinarne:)
Jestem ciekawa wszystkiego, chcę spróbować każdej dziedziny sztuki. Zajmowałam się do tej pory rysowaniem, malowaniem na płótnie, wypalaniem w drewnie, dzierganiem i haftowaniem, przeróbkami biżuterii, zdjęć i wielu innych rzeczy, rzeźbieniem i lepieniem z masy, charakteryzacją, projektowaniem i szyciem ubrań, decoupagem, ozdabianiem tortów, a nawet pisaniem wierszy i tekstów piosenek oraz komponowaniem muzyki. Nie wiem czy wymieniłam wszystkie, bo jest tego naprawdę dużo :)
Po prostu robię wszystko co przyjdzie mi do głowy.
Wśród moich prac są maski, makiety, wydrapywanki, na zdjęciu zobaczycie rzeźbę jednorożca, którego zrobiłam z chusteczek ponieważ nie miałam wtedy masy papierniczej ani gliny. Kilka obrazów udało mi się sprzedać, a torty zdarzało mi się robić na zamówienie.
Używam pseudonimu Scarlet (szkarłat), tak podpisuję moje obrazy ponieważ uwielbiam ten piękny, mocny odcień czerwieni rzucający się w oczy.
Dla mnie twórczość i kreatywność to wyrażanie siebie, może różnorodność moich prac zainspiruje kogoś z Was. W końcu życie nie musi być nudne:)

Paulina Majsterek (Scarlet)

  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Legionowo
  • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie
  • Mazowiecki Kurator Oświaty