Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Natalia Komendarska

847
Dzień dobry,
Moja przygoda z szyciem zaczęła się wiele lat temu, ale przez brak czasu odłożyłam tę pasję na wiele lat i dopiero zainspirowana twórczością artystów w Internecie wróciłam do szycia, a z czasem wzbogaciłam także moje prace o haft. Prace wykonuję z różnych materiałów. Staram się nie kupować nowych, ale przerabiać rzeczy, które nie nadają się już do noszenia i w ten sposób nadawać im nowe życie :) Inspiracje czerpię z życia codziennego, podróży czy książek.
Szycie bardzo mnie odpręża, w ten sposób realizuję moją potrzebę twórczości. Jest to mój sposób na wyrażenie siebie. Lubię, gdy coś jest  piękne, tworzy  jakąś  ciekawą  kompozycję lub  ozdabia wnętrze, dlatego fascynuje mnie właściwie wszystko, co wiąże się z doborem kolorów, stylu lub komponowania ciekawej całości.
Jeśli chodzi o rysowanie, to regularnie rysuję od września 2019r., kiedy zaczęłam chodzić na zajęcia z rysunku. Moim marzeniem jest studiowanie architektury. Jeśli natomiast architektura nie jest mi pisana, wybiorę jakiś inny kierunek, a rysowanie pozostanie moim hobby. Dążę do bycia człowiekiem renesansu, który interesuje się wieloma dziedzinami.
Zapraszam do obejrzenia moich prac: rysunków, poduszek (poduszka świąteczna jest troszkę „nie na czasie”, bo Boże Narodzenie było już dawno, ale to moja ulubiona praca).

Natalia Komendarska

  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Legionowo
  • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie
  • Mazowiecki Kurator Oświaty